Sprawdź najnowsze kody rabatowe SFD, promocje zniżki i kupony poniżej:

Kody rabatowe SFD- sprawdź, jakie profity oferuje sklep z suplementami i odżywkami

Sklep SFD to jeden z największych i najbardziej popularnych sklepów Internetowych w Polsce, oferujący odżywki i suplementy dla sportowców i nie tylko. Wraz z upływem czasu, sklep SFD zwiększa swoją ofertę o coraz to nowe produkty, które spotykają się z uznaniem coraz większej liczby kupujących. Jeśli jesteś stałym klientem sklepu lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z zakupami w tym sklepie, sprawdź, jakie bony rabatowe i profity zakupowe oferuje SFD.

SFD kody rabatowe

Wspomniany wcześniej sklep z odżywkami i suplementami jest otwarty na swoich klientów, dlatego też podczas zakupów często możemy natknąć się na kody rabatowe SFD. Po każdym zrealizowanym zamówieniu, otrzymujemy od sklepu SFD bon rabatowy na miesięczny plan treningowy i dietetyczny, który możemy wykorzystać w serwisie PoTreningu.pl. Rabat ten wynosi 10% i jest unikalny. Kodu rabatowego możemy użyć zarówno do przedłużenia obecnego, jak również wykupienia nowego planu treningowo-dietetycznego. Dodatkowo kod rabatowy na zakupy w SFD możemy otrzymać od ambasadorów marki, których możemy zaobserwować np. na Instagramie.

SFD produkty za punkty lojalnościowe

Jeśli założymy konto w SFD, możemy zyskać dodatkowe profity w postaci punktów lojalnościowych. Za każde zakupy w sklepie, otrzymamy punkty lojalnościowe SFD, których liczba uzależniona jest od wartości zamówienia. Im zamówienie większe, tym więcej punktów zyskamy. Punkty te możemy wykorzystać na zakup wybranych produktów lub zamienić na kupon rabatowy SFD. Przykładowo jeśli za zakupy otrzymamy 30 punktów lojalnościowych, przy następnych zakupach możemy wymienić je na kupon rabatowy 5%. Bon rabatowy 10% zyskamy już za 90 punktów, a kod promocyjny 15% możemy zgarnąć już za 225 uzbieranych punktów lojalnościowych. Jeśli jednak chcemy zamienić nasze punkty na produkty- nie ma problemu! Sklep SFD oferuje szeroką gamę przeróżnych odżywek, suplementów czy żywności dietetycznej, które możemy otrzymać w promocji SFD produkty za punkty.

SFD rabaty i promocje

Jeśli jesteś prawdziwym łowcą okazji, koniecznie udaj się do sklepu SFD, w którym znajdziesz szereg promocji i rabatów na zakupy. Promocje SFD pozwalają zaoszczędzić nawet do kilkunastu procent na zakupach, a w połączeniu z odpowiednim kodem rabatowym cena produktów zostanie dodatkowo obniżona. Aktualne promocje SFD dostępne są na stronie sklepu i są aktualizowane niemal na bieżąco, dzięki czemu możemy wyhaczyć swoje ulubione produkty w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo SFD oferuje promocje dnia na wybrane produkty, które możesz kupić nawet za połowę ceny!

Dodatkowo do zamówienia możemy otrzymać specjalny gratis od SFD, który uzależniony jest od kwoty naszego zamówienia. Gratisy SFD możemy wybrać podczas realizacji naszego zamówienia, najczęściej są to batoniki proteinowe, dzienniczki treningowe lub próbki produktów. Gratisy kosztują jedynie 1gr i to od nas zależy, czy zdecydujemy się na jego wybór czy też nie.

SFD darmowa dostawa/wysyłka

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, sklep SFD oferuje szybką dostawę zamówionych produktów. Jeśli robimy zakupy powyżej 79 złotych, możemy skorzystać z kodu rabatowego SFD na darmową dostawę wybranym kurierem. Kod rabatowy SFD na darmową dostawę nie łączy się jednak z innymi kuponami i nie obejmuje kuriera InPost.

Gdzie wpisać kod rabatowy SFD?

Gdy już otrzymamy kod rabatowy SFD, musimy wiedzieć, gdzie taki kupon możemy zrealizować. Kupon rabatowy SFD należy wpisać w określonym miejscu, podczas realizacji zamówienia. Sprawdź, gdzie wpisać kod rabatowy SFD.

  1. W pierwszej kolejności należy wybrać zakładkę „Mój koszyk”, gdzie znajdziemy podsumowanie naszych produktów. Wystarczy kliknąć przycisk „Przejdź do kasy”.

SFD kody rabatowe gdzie wpisać

  1. W tym kroku przechodzimy do realizacji naszego zamówienia. Po przejściu do kasy ponownie zobaczymy podgląd wybranych produktów oraz podsumowanie. Pod podsumowaniem znajdziemy opcję „Posiadam kod rabatowy”.

SFD gdzie wpisać kod rabatowy

  1. Po kliknięciu w „Posiadam kod rabatowy” pojawi się okienko do wpisania posiadanego kodu. Wpisujemy posiadany bon rabatowy SFD i przechodzimy do następnego kroku (przycisk „Przejdź dalej”), jakim jest wybór gratisu, podanie danych do wysyłki oraz wybór dostawy i płatność.

Gdzie wpisać kupon rabatowy SFD